×

LOCATIONS

1Head Office & Central Warehoues

Tirana - Durrës Highway, 8-th km, Tirana, Albania Tel: +355 4 240 6633
Fax: +355 4 240 6634

2Shop Tirana

Myslym Shyri Str, Tower III, Tirana Tel: +355 4 223 2721
Fax: +355 4 223 2722

3Vlora

28 Nëntori District, Deneko Tower, Vlora, Albania Tel: +355 33 40 2307
Fax: +355 33 40 2307

4Kosova

Pristina-Mitrovica Highway, 3-rd km, Shkabaj,
Pristina, Kosova ‎+381 387 53056

5Shop 2 Tirana
         Air Conditioning

Zhan D'Ark Blv, near the Ministry of Foreign Affairs, Tirana, Albania Tel: +355 4 237 1961
Fax: +355 4 237 1961

TEMPLE SHOWROOM HOURS

Monday - Friday
8:00AM - 6:00PM
Saturday
8:00AM - 5:00PM

LAJMET E FUNDIT

Tuesday, 01 November 2022 / Publikuar në Lajme, Power Tools
Albaelettrica prej më shumë se një viti, ofron mjete profesionale Milwaukee për tregun lokal dhe rajonal. Milwaukee është një prodhues amerikan lider në industrinë e veglave, aksesorëve për përdoruesit profesionistë. Big Red Tour 2022 është eventi më i madh dhe më i rëndësishëm për prezantimin e produkteve inovative Milwaukee në Europë i cili i zhvillua
Outlet Offer 50 percent
Tuesday, 27 October 2020 / Publikuar në Lajme, Sektori i ndriçimit
3 ditë festë fundjavën e fundit të Tetorit në Showroom Albaelettrica. Nga e enjtja e datës 29 Tetor 2020 e deri në fund të ditës së shtunë 31 Tetor, Albaelettrica ka rezervuar një mundësi të çmuar për të ndryshuar pamjen e ambienteve tuaja me ndriçues ekskluzivë të markave me të mira dhe cilësore në botë.
Albaelettrica - Partnership with NEMO
Thursday, 01 November 2018 / Publikuar në Lajme, Sektori i ndriçimit
Albaelettrica lider në fushën e ndriçimit, nis bashkëpunimin e ri me NEMO, një nga prodhuesit më të mëdhenj në botë në këtë industri. NEMO vazhdimisht përpiqet të krijojë dizain inovativ dhe modern. Themeluar në Milano në vitin 1993, NEMO përfaqëson një emër të madh në kategorinë e prodhuesve të të ndriçimit dhe është kthyer tashmë
Tuesday, 11 April 2017 / Publikuar në Lajme, Power Tools
Albaelettrica prej më shumë se një viti, ofron për tregun vendas dhe atë në Kosovë, vegla profesionale pune nga Milwaukee. Milwaukee, kompani Amerikane, udhëheq industrinë e prodhimit të veglave profesionale të punës, aksesorëve etj. Ditën e martë, Nikolaus Kinne, inxhinier nga kompania Milwaukee (application engineer), zhvilloi një trajnim (sales force team) në ambjentet e kompanisë

FACEBOOK

12000 +

INSTAGRAM

400 +

LINKED IN

100 +

YOUTUBE

10 +

PINTEREST

500 +
TOP