×

LOCATIONS

1Head Office & Central Warehoues

Tirana - Durrës Highway, 8-th km, Tirana, Albania Tel: +355 4 240 6633
Fax: +355 4 240 6634

2Shop Tirana

Myslym Shyri Str, Tower III, Tirana Tel: +355 4 223 2721
Fax: +355 4 223 2722

3Vlora

28 Nëntori District, Deneko Tower, Vlora, Albania Tel: +355 33 40 2307
Fax: +355 33 40 2307

4Kosova

Pristina-Mitrovica Highway, 3-rd km, Shkabaj,
Pristina, Kosova ‎+381 387 53056

5Shop 2 Tirana
         Air Conditioning

Zhan D'Ark Blv, near the Ministry of Foreign Affairs, Tirana, Albania Tel: +355 4 237 1961
Fax: +355 4 237 1961

TEMPLE SHOWROOM HOURS

Monday - Friday
8:00AM - 6:00PM
Saturday
8:00AM - 5:00PM
TEMPLE SHOWROOMVLORA

TEMPLE SHOWROOM VLORA

Showroom-i Temple në Vlorë përmbush të gjitha kërkesat tuaja për ndriçimin e shtëpisë apo të zyrave e ambjenteve të ndryshme, duke ofruar një përzgjedhje të shkëlqyer të ndriçuesëve të tavanit, ndriçuesëve të tavolinës, të tokës, shandanëve prej kristali, spoteve, ndriçimit të murit, ndriçimit të jashtëm, të brendshëm etj.

Albaelettrica ofron për tregun Shqiptar ndriçues cilësorë nga prodhuesit më të mëdhenj të ndriçimit në Evropë, duke na lejuar të prezantojmë një gamë të gjerë zgjidhjesh, që nga teknologjia më e fundit e ndriçimit LED e deri tek shandanët klasikë kristali; ne bëjmë gjithmonë diferencën për të ruajtur stilin, traditën dhe elegancën.

Stafi ynë punon me pasion për të realizuar ëndrrat tuaja dhe me mbi dy dekada eksperiencë në ndriçim, ne mund të gjejmë pikërisht atë që ju nevojitet.

Kërkesat e klientëve tanë janë prioriteti ynë, dëgjojmë dhe ndjekim me vëmendje për të ofruar shërbimin më të mirë të mundshëm të përshtatur për nevojat e tyre.

Ne jemi kompani lider për ndriçimin, me showroom-et më të mëdha në Tiranë, të hapura 6 ditë në javë, nga e Hëna në të Shtunë, nga ora 08:00 deri në 18:00.

Ejani dhe na vizitoni! Është vendi fantastik për t'u frymëzuar.

TOP