×

LOCATIONS

1Head Office & Central Warehoues

Tirana - Durrës Highway, 8-th km, Tirana, Albania Tel: +355 4 240 6633
Fax: +355 4 240 6634

2Shop Tirana

Myslym Shyri Str, Tower III, Tirana Tel: +355 4 223 2721
Fax: +355 4 223 2722

3Vlora

28 Nëntori District, Deneko Tower, Vlora, Albania Tel: +355 33 40 2307
Fax: +355 33 40 2307

4Kosova

Pristina-Mitrovica Highway, 3-rd km, Shkabaj,
Pristina, Kosova ‎+381 387 53056

5Shop 2 Tirana
         Air Conditioning

Zhan D'Ark Blv, near the Ministry of Foreign Affairs, Tirana, Albania Tel: +355 4 237 1961
Fax: +355 4 237 1961

TEMPLE SHOWROOM HOURS

Monday - Friday
8:00AM - 6:00PM
Saturday
8:00AM - 5:00PM

LAJMET E FUNDIT

Monday, 27 March 2017 / Publikuar në Lajme
Të enjten, në datën 23 mars 2017, Albaelettrica zhvilloi një workshop me studentët e Masterit në Arkitekturë të Universitetit Epoka; një ftesë e Assoc. Prof. Dr. Sokol Dervishi, Shef i Departamentit të Arkitekturës në Universitetin Epoka. Përgatitur dhe prezantuar nga Adela Terpo, sesioni përfshiu edhe shembuj mbi projektimin e ndriçimit dhe ndriçuesëve, pyetje & përgjigje
Wednesday, 22 March 2017 / Publikuar në Lajme
LEDVANCE është një kompani globale e ndriçimit inovativ dhe produkteve smart. Kompania doli në treg nga biznesi klasik i ndriçimit OSRAM dhe kombinon ndriçimin tradicional me teknologjinë moderne të ndriçimit. LEDVANCE në fokus të vet ka konsumatorin dhe angazhimin për cilësi sa më të lartë në të gjitha proceset me misionin: të sjelli progres në
Thursday, 02 March 2017 / Publikuar në Lajme
Albaelettrica, lider në industrinë elektrike në vend, së fundmi ka nisur një bashkëpunim të ri me kompaninë Gjermane JUMO GmbH & Co. KG, në fushën e produkteve të matjes dhe kontrollit. JUMO GmbH & Co. KG ofron produkte inovative të teknologjisë së lartë në fushën e matjes, kontrollit dhe teknologjisë së automatizimit. Gama e gjerë
Monday, 19 December 2016 / Publikuar në Lajme
Me kënaqësi njoftojmë që Albaelettrica, mes shumë të ftuarëve, miq e partnerë, inauguroi showroom-in më të ri në Vlorë, “Temple”. Një kapitull i ri fillon në industrinë e ndriçimit, në zemër të bulevardit kryesor “Ismail Qemali” në Vlorë. Showroom-i “Temple” prezanton gamën elegante dhe inovative të koleksioneve më të fundit të ndriçimit. Tashmë, me shumë

FACEBOOK

12000 +

INSTAGRAM

400 +

LINKED IN

100 +

YOUTUBE

10 +

PINTEREST

500 +
TOP