×

LOCATIONS

1Head Office & Central Warehoues

Tirana - Durrës Highway, 8-th km, Tirana, Albania Tel: +355 4 240 6633
Fax: +355 4 240 6634

2Shop Tirana

Myslym Shyri Str, Tower III, Tirana Tel: +355 4 223 2721
Fax: +355 4 223 2722

3Vlora

28 Nëntori District, Deneko Tower, Vlora, Albania Tel: +355 33 40 2307
Fax: +355 33 40 2307

4Kosova

Pristina-Mitrovica Highway, 3-rd km, Shkabaj,
Pristina, Kosova ‎+381 387 53056

5Shop 2 Tirana
         Air Conditioning

Zhan D'Ark Blv, near the Ministry of Foreign Affairs, Tirana, Albania Tel: +355 4 237 1961
Fax: +355 4 237 1961

TEMPLE SHOWROOM HOURS

Monday - Friday
8:00AM - 6:00PM
Saturday
8:00AM - 5:00PM
Outlet Offer 50 percent

-50% me WEEKEND OUTLET në Albaelettrica Showroom

3 ditë festë fundjavën e fundit të Tetorit në Showroom Albaelettrica. Nga e enjtja e datës 29 Tetor 2020 e deri në fund të ditës së shtunë 31 Tetor, Albaelettrica ka rezervuar një mundësi të çmuar për të ndryshuar pamjen e ambienteve tuaja me ndriçues ekskluzivë të markave me të mira dhe cilësore në botë. Dizajne unike dhe cilësi absolute është ajo që ofrojmë gjatë kësaj jave në Showroom Albaelettrica në Magazinat Qendrore, që gjenden në km e 8-të të autostradës Tiranë – Durrës. 50% ulje për të gjithë ndriçuesit që do të gjeni në showroom dhe mundësi përshtatjeje për çdo ambient të jashtëm ose të brendshëm, zyra, bare, restorante apo ambientet e ngrohta të shtëpive tuaja.

Në datat 29, 30, 31 Tetor 2020 eja në Showroom Albaelettrica dhe ndriço ambientet e tua me markat më të mira në botë duke përfituar:
• Dizajn origjinal dhe unik për çdo ambient;
• Cilësi e garantuar nga prodhuesit më të mirë italianë dhe botëror;
• Këshillim të personalizuar për burimin e ndriçimit sipas nevojës së çdo klienti;
• 50% ulje për çdo ndriçues të ekspozuar në showroom.

Eja përfito në Albaelettrica.


Shtoje eventin në kalendar
10/29/2020 09:00 AM
10/31/2020 07:00 PM
Europe/Paris
-50% me WEEKEND OUTLET në Albaelettrica Showroom
-3 ditë festë fundjavën e fundit të tetorit në Showroom Albaelettrica.
Tirana
TOP