×

LOCATIONS

1Head Office & Central Warehoues

Tirana - Durrës Highway, 8-th km, Tirana, Albania Tel: +355 4 240 6633
Fax: +355 4 240 6634

2Shop Tirana

Myslym Shyri Str, Tower III, Tirana Tel: +355 4 223 2721
Fax: +355 4 223 2722

3Vlora

28 Nëntori District, Deneko Tower, Vlora, Albania Tel: +355 33 40 2307
Fax: +355 33 40 2307

4Kosova

Pristina-Mitrovica Highway, 3-rd km, Shkabaj,
Pristina, Kosova ‎+381 387 53056

5Shop 2 Tirana
         Air Conditioning

Zhan D'Ark Blv, near the Ministry of Foreign Affairs, Tirana, Albania Tel: +355 4 237 1961
Fax: +355 4 237 1961

TEMPLE SHOWROOM HOURS

Monday - Friday
8:00AM - 6:00PM
Saturday
8:00AM - 5:00PM

MATRAPIK ME BATERI M18 FUEL™ 5 KG SDS-MAX

Matrapikë - M18 CHM

Specifika

M18 CHM

 • Tensioni: 18 V

 • Rrotullime për minutë: 0 - 450 rpm

 • Vibrim në shpim: 10,6 m/s2

 • Vibrim në thyerje: 9,6 m/s2

 • Fuqia në goditje (EPTA): 6,1 J

 • Diametri max. i gotës: 100 mm

 • Diametri max. i puntos: 40 mm

 • Tipi i baterisë: Li-ion

 • Fuqia në impakt: 0 - 3000 bpm

Veçoritë

MATRAPIK ME BATERI M18 FUEL™ 5 KG SDS-MAX

 • Matrapiku 18 V 5 KG SDS-Max, i parë në botë me performancë të njëjte me matrapikët me korrent

 • Milwaukee® ka dizenjuar dhe ndërtuar motorin pa karboçina me performancë si motorët me rrymë të vazhduar

 • Çipi inteligjent REDLINK PLUS bën të mundur mbrojtjen e veglës dhe baterisë në raste tej-lodhje dhe tej-nxehje

 • Bateria “High Demand 9.0 Ah REDLITHIUM-ION” siguron performancë 5 herë më shumë, 35 % më shumë fuqi dhe 2-fish jetëgjatësi, gjithashtu punon më mirë se bateritë e tjera lithium në temperaturat -20°C

 • Freksioni elektronik mbron puntorin dhe veglën në rast se punto bllokohet


         Na kontaktoni: o.janaqi@albaelettrica.al
         Cel: +355 69 70 58 003

 

TOP