×

LOCATIONS

1Head Office & Central Warehoues

Tirana - Durrës Highway, 8-th km, Tirana, Albania Tel: +355 4 240 6633
Fax: +355 4 240 6634

2Shop Tirana

Myslym Shyri Str, Tower III, Tirana Tel: +355 4 223 2721
Fax: +355 4 223 2722

3Vlora

28 Nëntori District, Deneko Tower, Vlora, Albania Tel: +355 33 40 2307
Fax: +355 33 40 2307

4Kosova

Pristina-Mitrovica Highway, 3-rd km, Shkabaj,
Pristina, Kosova ‎+381 387 53056

5Shop 2 Tirana
         Air Conditioning

Zhan D'Ark Blv, near the Ministry of Foreign Affairs, Tirana, Albania Tel: +355 4 237 1961
Fax: +355 4 237 1961

TEMPLE SHOWROOM HOURS

Monday - Friday
8:00AM - 6:00PM
Saturday
8:00AM - 5:00PM

TREND TOP

Jetoni qytetin me elegancë, rehati dhe ritëm. Vizitoni qendrën e qytetit pa frikë, me bllokuesin e biçikletës Axa Defender të integruar në skelet, i cili ofron mbrojtje optimale falë cilindrit rezistent me pirunin Suntour 63 mm që mbyllet, Trend Top është i rehatshëm edhe në kalldrëmet e zonave historike. Dizajni i thjeshtë i skeletit, i kombinuar me komponentët elektrikë FIVE të prodhuar në Itali dhe motorin qendror FIVE F90, është perfekt për të udhëtuar gjatë ditëve të javës, për të bërë blerje në qendër të qytetit ose për të ndaluar në një bar për të parë miqtë.

Transmisioni

Zinxhiri KMC

Skeleti HXL

Alumini i hidroformuar 46x61 cm

Rrotat

28″x2″ Schwalbe Big Apple

Pesha (PA BATERI)

24 kg

Motori

Central FIVE F90 250W/90Nm

Frenat

Frenat e diskut hidraulike te përparme dhe te pasme

Sensor Pedalimi

Torque Sensor

Shpejtesia Maksimale

25 km/h

€ 2.900

EXTRA-PLUS BATTERY
Extra-Plus 16Ah - 36V - 576 Wh

TOP