×

LOCATIONS

1Head Office & Central Warehoues

Tirana - Durrës Highway, 8-th km, Tirana, Albania Tel: +355 4 240 6633
Fax: +355 4 240 6634

2Shop Tirana

Myslym Shyri Str, Tower III, Tirana Tel: +355 4 223 2721
Fax: +355 4 223 2722

3Vlora

28 Nëntori District, Deneko Tower, Vlora, Albania Tel: +355 33 40 2307
Fax: +355 33 40 2307

4Kosova

Pristina-Mitrovica Highway, 3-rd km, Shkabaj,
Pristina, Kosova ‎+381 387 53056

5Shop 2 Tirana
         Air Conditioning

Zhan D'Ark Blv, near the Ministry of Foreign Affairs, Tirana, Albania Tel: +355 4 237 1961
Fax: +355 4 237 1961

TEMPLE SHOWROOM HOURS

Monday - Friday
8:00AM - 6:00PM
Saturday
8:00AM - 5:00PM

TRAVEL

Udhëtimi është mënyra më e këndshme për të eksploruar rrugë të reja. Kjo biçikletë elektrike është e pajisur me njësinë e fuqishme të drejtimit FIVE F90, e kombinuar me një kuti ingranazhi Shimano Deore me 10 shpejtësi dhe një bateri të lëvizshme të integruar pa probleme në skelet me një dizajn të hijshëm dhe të pastër. Përbërësit e tij e bëjnë çdo udhëtim unik, gomat e Schwalbe Marathon e-plus rrëshqasin butësisht në asfalt, piruni Suntour absordon çdo gungë, ekrani i ri me ngjyra ju mban të informuar çdo moment për shpejtësinë dhe statusin e baterisë gjatë gjithë udhëtimit.

Transmisioni

Zinxhiri i biçikletave elektrike speciale KMC

Skeleti HXL

Alumini i hidroformuar 46x62 cm

Rrotat

28″ x 2,15″ Schwalbe Marathon e-plus

Pesha (PA BATERI)

25 kg

Motori

Central FIVE F90 250W/90Nm

Frenat

Frenat e diskut hidraulike të përparme dhe të pasme

GPS

Opsionale

Shpejtesia Maksimale

25 km/h

€ 3.230

BATTERY
Extra-Plus 16Ah - 36V - 576 Wh

TOP