×

LOCATIONS

1Head Office & Central Warehoues

Tirana - Durrës Highway, 8-th km, Tirana, Albania Tel: +355 4 240 6633
Fax: +355 4 240 6634

2Shop Tirana

Myslym Shyri Str, Tower III, Tirana Tel: +355 4 223 2721
Fax: +355 4 223 2722

3Vlora

28 Nëntori District, Deneko Tower, Vlora, Albania Tel: +355 33 40 2307
Fax: +355 33 40 2307

4Kosova

Pristina-Mitrovica Highway, 3-rd km, Shkabaj,
Pristina, Kosova ‎+381 387 53056

5Shop 2 Tirana
         Air Conditioning

Zhan D'Ark Blv, near the Ministry of Foreign Affairs, Tirana, Albania Tel: +355 4 237 1961
Fax: +355 4 237 1961

TEMPLE SHOWROOM HOURS

Monday - Friday
8:00AM - 6:00PM
Saturday
8:00AM - 5:00PM

TRAVEL ADVENTURE

Travel Adventure është shoqëruesi i udhëtimit për çdo lloj itinerari, nga rrugët e asfaltuara deri te rrugët e dheut. Një biçikletë elektrike e rehatshme me goma të gjerë Kenda. Motori efikas FIVE F90 ofron fuqi të shkëlqyer pa kompromis. Por kjo nuk është e gjitha, e pajisur me një kuti ingranazhi Shimano Deore me 10 shpejtësi, frena disk hidraulike dhe një ndenjëse të rehatshme Selle Bassano, Travel Adventure plotëson dëshirat e çdo çiklisti.

Transmisioni

Zinxhiri i biçikletave elektrike speciale KMC

Skeleti HXL

Alumini i hidroformuar 46x62 cm

Rrotat

27,5” x 2,1” Kenda

PESHA (PA BATERI)

25 kg

MOTORI

Central FIVE F90 250W/90Nm

Frenat

Frena e diskut hidraulike të përparme dhe të pasme

GPS

Opsional

Shpejtesia Maksimale

25 km/h

€ 3.025

BATTERY
Extra-Plus 16Ah - 36V - 576 Wh

TOP