×

LOCATIONS

1Head Office & Central Warehoues

Tirana - Durrës Highway, 8-th km, Tirana, Albania Tel: +355 4 240 6633
Fax: +355 4 240 6634

2Shop Tirana

Myslym Shyri Str, Tower III, Tirana Tel: +355 4 223 2721
Fax: +355 4 223 2722

3Vlora

28 Nëntori District, Deneko Tower, Vlora, Albania Tel: +355 33 40 2307
Fax: +355 33 40 2307

4Kosova

Pristina-Mitrovica Highway, 3-rd km, Shkabaj,
Pristina, Kosova ‎+381 387 53056

5Shop 2 Tirana
         Air Conditioning

Zhan D'Ark Blv, near the Ministry of Foreign Affairs, Tirana, Albania Tel: +355 4 237 1961
Fax: +355 4 237 1961

TEMPLE SHOWROOM HOURS

Monday - Friday
8:00AM - 6:00PM
Saturday
8:00AM - 5:00PM

POLLEG

Përjetoni lirinë e eksplorimit urban. Polleg kombinon një dizajn elegant dhe minimal, komponentë me cilësi të lartë dhe një skelet të lehtë. Është zgjedhja ideale për çdo çiklist që kërkon një biçikletë të rehatshme dhe të lehtë për të ngarë në qytet. Motori FIVE i pasëm është ideal për të gjithë çiklistët që duan të shkojnë në punë, ose thjesht të shijojnë qytetin lirisht dhe pa mundim. Me gomat Schwalbe Delta Cruiser rezistente ndaj shpimit ju jeni të pandalshëm. Sensori i shpejtësisë zbulon çdo lëvizje dhe përshtatet me ritmin tuaj, duke përforcuar argëtimin.

Transmisioni

Zinxhiri i biçikletave elektrike speciale KMC

Skeleti HXL

Alumin 46x58cm*

Rrotat

28” x 2” Schwalbe Delta Cruiser plus antipuncture

Pesha (PA BATERI)

23 kg

Motori

Rear 250W Brushless FIVE 40Nm

Frenat

Frenat e diskut te perparme dhe te pasme 160 mm

Sensor Pedalimi

Sensori i integruar i shpejtesise

Shpejtesia Maksimale

25 km/h

€ 2.085

EXTRA-PLUS BATTERY
Extra-Plus 16Ah - 36V - 576 Wh

TOP