×

LOCATIONS

1Head Office & Central Warehoues

Tirana - Durrës Highway, 8-th km, Tirana, Albania Tel: +355 4 240 6633
Fax: +355 4 240 6634

2Shop Tirana

Myslym Shyri Str, Tower III, Tirana Tel: +355 4 223 2721
Fax: +355 4 223 2722

3Vlora

28 Nëntori District, Deneko Tower, Vlora, Albania Tel: +355 33 40 2307
Fax: +355 33 40 2307

4Kosova

Pristina-Mitrovica Highway, 3-rd km, Shkabaj,
Pristina, Kosova ‎+381 387 53056

5Shop 2 Tirana
         Air Conditioning

Zhan D'Ark Blv, near the Ministry of Foreign Affairs, Tirana, Albania Tel: +355 4 237 1961
Fax: +355 4 237 1961

TEMPLE SHOWROOM HOURS

Monday - Friday
8:00AM - 6:00PM
Saturday
8:00AM - 5:00PM

PEARL LITE

Pearl Lite i ri është një biçikletë elektrike e rehatshme me një dizajn elegant. Skeleti krijon një vijë të hollë të vazhdueshme nga sedilja deri te timoni, tubi i skeletit të ulët ju lejon të hipni dhe të zbrisni nga shala me lehtësi. Pajisur me ekran, drita, mbështetëse dhe parafango për të lëvizur me stil. Falë motorit efikas FIVE F90, veçorive të integruara dhe dizajnit dinamik, Pearl Lite ju çon nëpër rrugët e qytetit me rehati.

Transmisioni

Zinxhiri KMC

Skeleti HXL

Alumin 50×61 cm

Rrotat

28” x 1,60” Schwalbe Road Cruiser

Pesha (PA BATERI)

23 kg

Motori

Central FIVE F90 250W / 90Nm

Frenat

Disk hidraulik i përparmë dhe i pasmë

Sensor Pedalimi

Sensori i integruar i shpejtesise

Shpejtesia Maksimale

25 km/h

€ 2.230

LONG-PLUS BATTERY
Long-Plus 12.8Ah - 36V - 461 Wh

TOP