×

LOCATIONS

1Head Office & Central Warehoues

Tirana - Durrës Highway, 8-th km, Tirana, Albania Tel: +355 4 240 6633
Fax: +355 4 240 6634

2Shop Tirana

Myslym Shyri Str, Tower III, Tirana Tel: +355 4 223 2721
Fax: +355 4 223 2722

3Vlora

28 Nëntori District, Deneko Tower, Vlora, Albania Tel: +355 33 40 2307
Fax: +355 33 40 2307

4Kosova

Pristina-Mitrovica Highway, 3-rd km, Shkabaj,
Pristina, Kosova ‎+381 387 53056

5Shop 2 Tirana
         Air Conditioning

Zhan D'Ark Blv, near the Ministry of Foreign Affairs, Tirana, Albania Tel: +355 4 237 1961
Fax: +355 4 237 1961

TEMPLE SHOWROOM HOURS

Monday - Friday
8:00AM - 6:00PM
Saturday
8:00AM - 5:00PM

AlbaElettrica Outlet

Albaelettrica Outlet ofron një koleksion të gjerë dhe mahnitës të ndriçuesëve nga projektuesit më të njohur të industrisë së ndriçimit në botë. Përmes showroom-it tonë të ri, klientët tashmë mund të kursejnë 50-80% të çmimeve të shitjes me pakicë.

Albaelettrica Outlet ofron markat e ndriçimit si Slamp, Oty, Foscarini dhe shumë më tepër. Gama e gjerë e ndriçuesëve që disponojmë përfshin mundësi ndriçimi për çdo stil ose dekor, nga ato bashkëkohoret e deri më tradicionalet. Na vizitoni, për mënyra të reja dhe të përballueshme për të ndriçuar dhomën e gjumit, banjën, dhomën e ngrënies, kuzhinën, sallonin, korridoret ose pjesën e jashtme të shtëpisë, zyrës, barit apo restorantit tuaj.

Addresa: Blv. "Gjergj Fishta", Qendra Alpas, Tiranë

TOP